KONST / Litografier / Färglitografi 12432180
nr 1243 2180
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. HC-upplaga, signerad. Motivet: 40x31
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:38:10
23/3 16:14:20
100 kr
24/3 14:50:55
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist